מי אני

אבא ילדים

היי אבא.
אני עמי בדיחי.
מתגורר בבלגיה, נשוי לאֶלס, ואבא למאיה (2017) וגילי (2019).
איך הגיע דתל"ש מרמת הגולן להקים משפחה בבלגיה זה כבר נושא לבלוג אחר. בבלוג הזה של אבאזון אני אכתוב על נושא שונגע לליבי, למצב רוחי ולמצב חשבון הבנק שלי מאז השלושה עשר ביוני 2017, היום בו הפכתי לאבא.

הסיפור שלי עם ילדים התחיל עוד לפני שסיימתי את הצבא, כשהתחלתי לשמש כגנן מחליף בגן ילדים בתל אביב. אחרי משמרת לילה בפיקוד מרכז הייתי עולה על האופנוע, דוהר לתל אביב ומגיע עייף ומרוצה לארוחת הבוקר בגן.

האהבה למקצוע, לילדים ולקאנטרי דקל בחופש הגדול השאירה אותי בגן למשך שנים רבות ויפות. בשנים האלו למדתי איך להתנהג עם ילדים. איך להלביש, לצחצח בלי לשרוט את השיניים, לעשות קוקו בלי למשוך את האוזניים, ללמד בלי להתנשא, לספר סיפורים, להשכיב לישון, להחליף חיתולים, להכין לארוחת הצהריים אוכל בריא, מזין, טעים ולהספיק להגיש אותו לשולחן לפני שכבר זמן לאכול ארוחת ערב…

בתקופה האחרונה זכיתי לבלות בבית הרבה יותר זמן. פתאום הגיעה הקורונה והופ, העולם נסגר. כולם בבית. ידעתי שזה קטן עלי ושמחתי על כל השנים שעבדתי בגני ילדים וידעתי שכל הסגר הזה קטן עלי. ואז באו הילדים שלי והוכיחו לי שגדול המצווה ועושה. כשהילדים שלך זה הרבה יותר קשה. והאתגר גדל עם כל יום נוסף של סגר.

כל התקופה הזו עזרה לי להבין שאני מחפש מקום בו אוכל לשתף, לספר ואולי גם לעזור לאבות אחרים שרוצים לחקור יותר לעומק ולהוציא את המיטב מהדבר העצום הזה שאנחנו חלק ממנו שנקרא אבהות,
או פשוט לראות שהסיפורים שלהם קורים גם לאבות אחרים, ולדעת שאתה לא לבד.

אבא של המאה ה21 הוא אבא חדש, מעורב, נושא בנטל ומגיע גם לו ZONE משל עצמו.
בבלוג של אבאזון תוכלו למצוא סיפורים, המלצות, טיפים וטריקים וכל מה שמעניין אבות. או כל מה שמעניין אותי. זה הבלוג שלי אחרי הכל .
אני שמח שהגעת עד לכאן, וכל שנותר לי לאחל לך הוא –
ברוך אבא.

מקווה שתהנה,
עמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back To Top